Як повідомляє «Укрінформ», у відкритті разом з представниками влади міста взяли участь генеральний консул Федеративної Республіки Німеччина в Донецьку (офіс у Дніпрі) Вольфганг Мессінгер і керівник проекту «Розвиток соціальної інфраструктури в зв'язку зі збільшенням внутрішньо переміщених осіб», який реалізується Німецькою федеральною компанією GIZ, Бербель Швайгер.

«КП «Соціальний готель» – унікальний проект для України, створений за підтримки уряду Німеччини. У нашому готелі сформована команда, яка готова забезпечити роботу установи і зробити її якісною і доступною для тих, хто потребує такої допомоги», – зазначила на відкритті віце-мер Харкова Світлана Горбунова-Рубан.

Готель розрахований на 50 осіб (19 номерів). Тут можуть зупинитися люди, які потрапили в скрутні життєві обставини і залишилися без житла, а також внутрішньо переміщені особи. У готелі обладнані кімнати, санвузли, кухня, пральня. Будівля адаптована для людей з обмеженими можливостями.

На сьогодні в готелі створені всі умови, щоб в оперативному порядку прийняти перших відвідувачів. У повному обсязі установа розпочне свою роботу з 1 січня. Максимальний термін проживання – 90 днів, вартість – 40-50 грн за добу.

Будівля готелю відремонтована за підтримки компанії GIZ: «Німецька сторона виділила 11,5 млн грн на капітальний ремонт приміщень, обладнання та меблі».

 

«Вголос»