Про це повідомило видання «Ведомости» з посиланням на заяву прес-секретаря глави РФ Дмитра Пєскова.

Зазначається, що в засіданні взяли участь голова Держдуми В'ячеслав Володін, керівник адміністрації президента Антон Вайно, секретар Ради безпеки Микола Патрушев, міністр оборони Сергій Шойгу та директор ФСБ Олександр Бортніков.

«Обговорювалася також тема нових недружніх кроків з боку Вашингтона у вигляді торгових обмежень. Наголошувалося на повній нелегітимності подібних дій з точки зору міжнародного права», – зауважив Пєсков.

Як писав «Вголос», США раніше планували запровадити проти російських олігархів нові санкції у рамках закону, який передбачає покарання за ймовірне втручання Москви у вибори 2016 року. Під санкції потраплять російські олігархи, пов'язані як з Путіним, так і з російським урядом.

У Кремлі прокоментували плани Вашингтона ввести санкції проти кількох російських олігархів. За словами речника президента РФ Дмитра Пєскова, їм нема чого боятись, бо у Росії «немає олігархів».

Згодом стало відомо, що під нові антиросійські санкції можуть потрапити від шести до 10 російських олігархів.

Раніше повідомлялося, що Сполучені Штати введуть нові санкції проти РФ через використання хімічної зброї під час отруєння Сергія та Юлії Скрипалів у Великій Британії. Припускають. що ці санкції наберуть чинності приблизно 22 серпня 2018 року.