Розгляд справи відбувся в Жовтневому районному суді Кривого Рогу, повідомляє «Радіо Свобода».

Суд ухвалив рішення про часткове задоволення позовної заяви військового щодо стягнення з перевізника суми морального відшкодування. Згідно з рішенням суду, це 2 тисячі гривень.

Як розповіла «Радіо Свобода» адвокат Олена Шафранова, яка представляла інтереси Сергія Бойка в суді, інцидент стався ще 2016 року, коли військовослужбовець разом з родиною їхав у маршрутці – й водій відмовив йому в пільговому проїзді. Судовий процес тривав близько року, зазначила адвокат.

«Військовий разом з родиною повертались з сімейного свята додому, боєць оплатив проїзд за свою родину, а щодо себе – показав посвідчення учасника бойових дій. Водій відмовився його перевозити безкоштовно, сказав: «Я нічого не знаю. Виходьте разом з родиною». Сергію довелось вийти. Він склав акт про відмову в пільговому проїзді й уже наступного дня звернувся зі скаргою до мерії», – розповіла Олена Шафранова.

Вона повідомила, що чоловік звернувся до Центру безоплатної правової допомоги.

«Ми подали позов в суд в Одесі (за місцем реєстрації юридичної особи – перевізника), але справу було передано до суду в Кривому Розі (за місцем реєстрації позивача)», – сказала Шафранова.

За її словами, загалом учасник бойових дій на Донбасі вимагав від перевізника 10 тисяч гривень компенсації моральних збитків, однак суд присудив виплатити 2 тисячі гривень.

 

«Вголос»