Завтра, 5 січня 2018 року, в місті Харбін, що на півдні Китаю, стартує 34-ий Міжнародний фестиваль льоду та снігу. В льодовому містечку відвідувачі зможуть не лише оглядати скульптури, а й заходити до крижаних пабів та кафе, а ще займатись зимовими видами спорту, пише ТСН із посиланням на Daily Mail.

Крім цього, після заходу сонця на крижинах можна буде побачити неймовірне неонове світлове шоу. Кожна з крижаних будівель світиться різними барвами, може змінювати колір та перетворює містечко на казкове королівство.

На території фестивалю представлено сотні льодяних скульптур. Деякі з них мандрівники могли оглянути ще в грудні. Але офіційне відкриття фестивалю буде все ж завтра, 5 січня.

Серед скульптур тут представлені замок Канадзава в Японії, храм Неба в Китаї, меморіальна башта Харбіна, а також низка європейських пам'яток. Центральний бульвар крижаного містечка названий «Шовковий шлях» та символізує легендарний середньовічний торговий маршрут, який з'єднував Європу та Азію.

Крижане містечко буде відкрите для відвідувань до початку березня. Далі, швидше за все, скульптури почнуть танути, що унеможливить відвідування атракції.

 

«Вголос»