Про це поінформувала начальник відділу комунікації ГУНП у Києві Оксана Блищик.

2 травня близько 22:00 було госпіталізовано жінку, лікарі констатували її стан таким, як після народження дитини.  Жінка категорично відмовлялася надавати будь-які пояснення та немовля біля неї не було.

Правоохоронцям одразу повідомили про цю подію. Коли на місце виїхали співробітники Голосіївського райуправління поліції, жінка категорично відмовлялася спілкуватися, намагалася залишити лікарняний заклад, але згодом розповіла, що у неї розпочалися стрімкі пологи в одному із торгових центрів. У вбиральні вона народила, мертвого, за її словами, хлопчика, якого там і викинула.

Однак, цю версію відразу спростували лікарі, і коли правоохоронці навідалися до будинку, який орендувала жінка, у відрі знайшли тільце новонародженого хлопчика.

За попереднім висновком судово-медичного експерта, жінка передчасно народила дитину у домашніх умовах. Про це свідчили і речові докази, які правоохоронці там вилучили. Крім того, з’ясувалося, що за кілька днів до цього вагітну жінку було госпіталізовано до лікарні. Медики їй радили залишитися на стаціонарному лікуванні, однак вона написала відмову та пішла з лікарняного закладу.

Слідчі розпочали кримінальне провадження за статтею 117 Кримінального кодексу (умисне вбивство матір’ю своєї новонародженої дитини). У разі доведення вини жінки їй загрожує від 5 років обмеження волі до 5 років позбавлення волі.