Як повідомляє «Інформатор», інцидент трапився на вулиці Академіка Єфремова.

Пізно ввечері компанія з чотирьох чоловіків і однієї жінки зібралася на пустирі навпроти житлового будинку. Двоє чоловіків вирушили здавати «здобич» у пункт прийому металобрухту. Дружина одного з них залишилася в компанії двох інших малознайомих чоловіків. Після приходу чоловік застав свою другу половинку за заняттям сексом зі своїм знайомим. Це викликало у нього сильний гнів. В агонії він разом з «напарником» жорстоко побив героя-коханця і його друга.

Закривавлену людину в кущах помітив перехожий та викликав поліцію і «швидку». Одного з постраждалих госпіталізували. У іншого чоловіка 1979 року народження зламаний ніс і множинні гематоми обличчя. Незважаючи на вмовляння лікарів, від госпіталізації він відмовився.

Очевидці розповідають, що двоє забіяк і жінка спостерігали з боку за побитими. А, дочекавшись приїзду «швидкої», втекли. Їх не вдалося затримати. Всі учасники бійки виглядають, як люди без певного місця проживання. Мешканці навколишніх будинків розповідають, що часто бачать їх на пустирі. Іноді вони перебувають в стані алкогольного сп'яніння.