Так він прокоментував своє рішення не погоджувати надання приміщення Волинського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Тараса Шевченка, що належить до обласної комунальної власності, для проведення вистави 29 травня 2018 року за участю Сергія Бабкіна.

«Подивували істеричні заяви та сопливі коментарі в соцмережах щодо Сергія Бабкіна. Замість того, щоб поминали померлих і молитися за упокій їхніх душ, налихословили без розбору, назгрібавши «мох і болото» і навіть не пробуючи розібратись у власній профанації. Чесно кажучи, мене мало цікавить думка ліберастів і тих, кому «какаяразніца». Більше цікавить думка наших бійців на фронті російсько-української війни, які захищають наші кордони від усілякої нечисті. А вона однозначна: тим, хто заробляє гроші на крові, гастролюючи до країни-агресора, – не місце на українських сценах!», зазначив Олександр Пирожик.

Також перший заступник голови Волинської облради вказує на те, що у Луцьку заборонено гастролі осіб, які заробляють гроші у Росії та Криму.

«Незаперечний факт: Сергій Бабкін виступав і в Росії, і в окупованому Криму. Він із нашими воїнами – по різні сторони барикад. І це для мене – основний аргумент. З ініціативи фракції ВО «Свобода» в Луцьку прийняте і діє рішення міської ради про заборону гастрольної діяльності осіб, які виступали в Російській Федерації та окупованому Криму. Правильне рішення, яке підтримують усі, хто пройшов крізь пекло цієї війни. Воно діє, і я його виконуватиму. Не для того приймаються такі рішення, щоб їх ігнорувати. І я ніколи не підпишу погодження на виступи будь-кого, хто виступав і виступає в Росії та Криму, і підпадає під це рішення», – стверджує свободівець.

«Надавати їм сцену драмтеатру – це зрадити пам'ять цих хлопців. І я робитиму все, аби сценічні «бариги на крові» на кшталт бабкіних, насть і потапів не топтали своїми брудними ногами сценічні майданчики обласних комунальних закладів. Хто має іншу думку, радив би поїхати туди, на фронт. І запитати у тих хлопців, хто зі зброєю в руках протистоїть російським окупантам, хто з нас правий», – додав Олександр Пирожик.