За останній місяць у Луцьку зареєстровано понад 5,5 тисяч найманих працівників. Про це йшла мова під час засідання робочої групи з легалізації тіньової зайнятості та заробітної плати найманих працівників.

Основними напрямками роботи робочої групи є забезпечення легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, ведення інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо соціальних ризиків для громадян, котрі не легалізують свою зайнятість та отримують свою заробітну плату нелегально.

Упродовж травня-жовтня 2018 року було здійснено десять обстежень. Зокрема, заходами охоплено 430 суб’єктів, що здійснюють підприємницьку діяльність, кожному з яких вручили інформаційну пам’ятку для роботодавця на Завокзальному ринку, Північному ринку, ринку в районі ЛПЗ, у Центральному універмазі міста Луцька, в ТЦ “Гостинець”, ТЦ “Варшавський”, ТЦ “Ювант”, ТЦ “Порт Сіті” щодо стану оформлення трудових взаємин із найманими працівниками.

Зокрема, за наслідками обстежень за період із 1 вересня 2018 року по 31 жовтня 2018 року суб’єктами господарської діяльності — фізичними й юридичними особами (що здійснюють свою діяльність в ТЦ “Порт сіті”) подано повідомлень до ГУ ДФС у Волинській області про прийняття на роботу 121 найманої особи.

Лише за жовтень суб’єкти господарської діяльності — фізичні та юридичні особи міста Луцька подали повідомлень про прийняття на роботу 5571 найманої особи. Також, за даними Луцького об’єднаного управління ПФУ Волинської області з травня 2018 року зареєструвались близько тисячі новостворених фізичних осіб-підприємців.

Для більшої результативності вирішено проводити обстеження торгових центрів і ринків міста не менше двох-трьох днів. Зокрема, вирішено до кінця 2018 року провести обстеження торговельних місць і закладів харчування в окремих торговельних центрах і ринках міста Луцька для встановлення відповідної кількості найманих працівників обсягам господарської діяльності, наявності оформлення трудових договорів із найманими працівниками, фактичної кількості працюючих, кількості неоформлених відповідно до діючого законодавства найманих працівників.