Про це повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

Адміністративна комісія під головуванням Андрія Москаленка, заступника міського голови з питань розвитку, сьогодні розглянула 17 протоколів щодо правопорушення законодавства про охорону історичної спадщини власниками квартир на вул. Галицька, вул. Сербська, вул. Староєврейська, вул. Руська та пл. Ринок. Мова йде про встановлення пластикових вікон замість дерев'яних. Розгляд справ по 7 протоколах перенесли на доопрацювання. По 10 протоколах накладено штрафи на фізичних осіб у розмірі 850 грн і 1700 грн.

У міській раді наголошують, що вони готові співфінансувати вставлення дерев'яних вікон в будинках, які є історичною пам'яткою.

«Мета нашої комісії – не накласти максимальну кількість штрафів, а заохотити мешканців дбати про свій будинок, який є історичною пам'яткою, ставити дерев'яні вікна. Є програми співфінасування і ми готові допомогти і в різний спосіб сприяти мешканцям встановити деревні вікна», – наголосив Андрій Москаленко.

Нагадаємо, 2 березня, виконавчий комітет ЛМР затвердив рішення «Про створення адміністративної комісії при виконавчому комітеті ЛМР».

 

«Вголос»