Представники ГО «Розвиток Громади» починаючи з понеділка, 11 червня, щодня рахувати кількість пасажирів та коефіцієнт рентабельності цього маршруту. За результатами перших двох днів, два великогабаритні автобуси перевезли 1802 особи. З них близько 10% – це пільговики, їх 190. На засіданні було враховано, що зараз період відпусток та канікул у навчальних закладах. Таким чином «виручка» становила 8060 грн. Зі слів керівника автопідприємства «Успіх БМ» Юрія Мельника, аби маршрут був не збитковим  «виручка» повинна становити щонайменше 20 тисяч грн за цей період.

Відтак активісти «Розвитку громади» запропонували декілька варіантів забезпечення, у такому випадку, постійного і не перебійного курсування маршруту № 49, що сполучає Рясне з Приміським вокзалом. Зокрема, замість двох великогабаритних впустити на рейс чотири маршрутки «Еталон», однак перевізник відхилив цей варіант у зв'язку з відсутністю малогабаритних автобусів. В такому випадку обговорили можливість передачі маршруту від приватного перевізника на обслуговування комунальному АТП №1. Зі свого боку, керівник автопідприємства «Успіх БМ» Юрій Мельник погодився розірвати тимчасову угоду та до суботи, 16 червня, продовжити обслуговувати рейсу №49. Таким чином управління транспорту ЛМР зобов’язалось розробити законний механізм передачі маршруту комунальному підприємству. Разом з тим, ГО «Розвиток Громади» наполягає, аби маршрут №49 продовжив своє курсування уже з понеділка, 18 червня. Однак остаточне рішення прийматимуть чиновники ЛМР!
 
Також на зустрічі обговорили можливість продовження курсування автобусів «6А» після 21:00. За словами Андрія Білого, найближчим часом вони напрацюють це питання із керівником АТП №1 Орестом Хамулою.

 

«Вголос»