Показати свої твори з’їхалося понад 50 авторів зі всієї України, повідомляє прес-служба громадської організації «Розвиток Громади», яка виступила партнером заходу.  

В ангарі трамвайного депо (вул. Сахарова, 2) організатори створили креативний простір, який об’єднав багатьох небайдужих до культури людей. У виставці взяли участь понад п’ятдесят молодих митців з індивідуальним баченням прекрасного, від фотографа до представника стрит-арту, від ілюстратора до дизайнера.

Експозиція викликала справжній ажіотаж серед мистецтвознавців та простих відвідувачів. Загалом на виставку за вихідні прийшли близько 1500 відвідувачів.

Експозиція проходила під постійний музичний супровід, який забезпечили професійні діджеї. Усі митці зібралися під гаслом «Нова хвиля». 

«Упродовж суботи та неділі #‎NEWWAVEEXHIBITION відвідало чимало людей. За ці три дні було багато приємних відгуків про роботи наших учасників, а ще запитань щодо можливості придбати вподобані твори. 
Виникає необхідність провести мистецький аукціон, частину отриманих коштів спрямувати на підтримку ідеї створення Музею техніки в ангарі цього трамвайного депо», – розповіла організаторка заходу та художниця Олена Роюк.

Експонати виставки скоро продаватимуть на відкритому аукціоні. Виручені з продажу гроші спрямують на створення Музею техніки у старому трамвайному депо.

Колективна експозиція стала офіційним відкриттям нової мистецької платформи в Україні.