Про це повідомляє кореспондент «Вголосу».

На захід зібралися батьки та родичі загиблих чоловіків, учні, студенти та представники влади. 

Анатолій Жаловага (13.03.1980 – 20.02.2014) у свій перший день на Майдані  розповів по телефону братові, що їх поливають з водометів, більше на зв'язок не виходив.  Наступного ж дня батьки знайшли ім’я сина у списку загиблих . Родичі до останнього сподавалися, що це помилка, адже хлопець був на війні лише один день. Помянути чоловіка прийшли його батьки та брат. «Мій син безмежно любив Україну. Він працював і в Іспанії, і в Польщі, і навіть в Росії, але завжди повертався додому. Коли побачив в лютому 2014 року, що відбувається в Києві,  – не роздумуючи поїхав. І загинув 20 лютого на 8 барикаді. Миттєво. Куля беркутівця потрапила йому в голову. Але ми пишаємося вчинком нашого сина і знаємо, що ця жертва не була намарною», – розповів батько Анатолія Жаловаги.

25-річного Юрія Дяковського (27.02. 1989 – квітень 2014) закатували сепаратисти у Словянську. Тіло хлопця знайшли у річці, воно було настільки понівечене, що мати впізнала сина лише за шрамом від кулі на шиї, який він здобув на Майдані.  Привітати загиблого Героя із днем народження та вшанувати його пам'ять прийшли батьки та сестра.

Йосип Шилінг (14.03.1952 – 20.02.2014 ) загинув на Майдані . Любив садівництво та українську музику. Родина та сусіди запам’ятали його добрим та чуйним чоловіком зі щирою усмішкою. Відомо, що чоловік 7 лютого поїхав на Майдан зі своїм братом, та в день зачистки вони розділилися. Йосип Шилінг був у першій сотні, яка тримала барикади на Інститутській.  На захід прийшли його родичі: сестра, доньки та онуки.

Дмитро Чернявський (05.03.1992 – 13.03.2014) став останнім воїном Небесної Сотні на Революції Гідності. Чоловік загинув від ножового поранення проросійськими бойовиками під час мітингу за єдність України у Донецьку. «Я відчувала, що трапиться щось жахливе, коли востаннє з ним спілкувалася. Але він сказав мені тоді одне : «буду воювати», – сказала мати загиблого.