За відповідне рішення проголосувало 46 депутатів Львівської міської ради, передає кореспондент «Вголосу».

Реорганізація вечірньої (змінної) середньої загальноосвітньої школи № 19 відбудеться шляхом приєднання її до середньої загальноосвітньої школи I-III ступенів №55.

Під час розгляду цього питання депутати Львівської міської ради обурились некваліфікованістю керівництва управління освіти Львівської міської ради, яке допускає до дітей людей, що знімаються на подібних відео.

«Цей директор знявся у інтимному відео. Чому управління освіти мовчало? Я розумію, що ви не цікавилися специфікою цієї школи. Має бути пояснення і зроблені відповідні рішення», – сказав депутат Львівської міської ради від ВО «Свобода» Андрій Карбовник.

Керівник управління освіти Львівської міської ради Зоряна Довганик, виправдовуючись, заявила, що у Львові є понад 6 тисяч педагогів і всіх вона не може перевірити.

«Цей чоловік працював вчителем у цій школі. Згодом на нього була покладена відповідальність за виконання обов'язків директора школи. Будемо проводити службове розслідування щодо цього відео», – сказала директор управління освіти Львівської міської ради Зоряна Довганик.

Як писав «Вголос», у мережу потрапило відео інтимних стосунків чоловіків, один із яких – ймовірно, активіст Львівської міської організації Радикальної Партії Олега Ляшка, нинішній директор львівської школи №19 Андрій Карпенко.

 

«Вголос»