Про це повідомляє кореспондент «Вголосу».

Заступник міністра культури України Юрій Рибачук прочитав звернення міністра культури Євгена Нищука: «Форум є не тільки потужною платформою для взаємодії гравців книжкового ринку, а й простором, де творяться нові сенси та формуються візії майбутнього». Також додав, що  справді на Форумі відбуваються і реформи. «Ми мріяли про інститут книги, який таки створили».

Анонсував і те, що Євген Нищук буде на Форумі також. Він 16 вересня візьме участь у одному із дискусійних заходів.

Загалом на Форум видавців завітає понад 1000 авторів, інтелектуалів, художників та культурних діячів. Учасниками заходу є 168 видавництв. У програмі Форуму  – 890 літературних, мистецьких, освітніх і соціальних заходів та 14 тематичних кластерів і 10 спецпроектів. Події заходу відбудуться на 39 локаціях.

До слова, сьогодні о 19:00 год – урочисте відкриття 12 Львівського міжнародного літературного фестивалю. 14 вересня відбудеться церемонія вручення премії «Найкраща книга Форуму» о 19:00 год. До слова, на конкурс «Найкраща книга Форуму-2017» надійшло 447 видань. А 16 вересня – Ніч поезії та музики. Початок о 22:00.  Закриття Форуму – 17 вересня о 19:30 год, де у FESTrepublic відбудеться «То є Львів Party».