Відповідне рішення прийняли сьогодні, 16 березня, під час засідання виконавчого комітету Львівської міської ради, передає кореспондент «Вголосу».

«Розглянувши звернення Музею народної архітектури та побуту у Львові імені Климентія Шептицького, виконавчий комітет вирішив внести зміни до наданих управлінням архітектури департаменту містобудування містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки на будівництво візит-центру на території Музею народної архітектури та побуту у м. Львові на вул. Чернеча Гора, 1. Викласти цей пункт у новій редакції: назва об'єкта будівництва – будівництво інформаційно-освітнього центру на території Музею народної архітектури та побуту у Львові імені Климентія Шептицького на вул. Чернеча Гора, 1», – йдеться у рішенні виконкому.

Як писав «Вголос», на початку квітня минулого року було звільнено отця Юстина Бойка з посади настоятеля Свято-Іванівської Лаври Студійського Уставу УГКЦ, яка розташована на території Музею архітектури та побуту ім. о. Климентія Шептицького у Львові. У цьому багато хто вбачає банальну «розправу» над «незручним» священиком, який виступав проти забудови музею.

Окрім того, колективне підприємство «Центр комплекс» Львівської обласної асоціації інвалідів Всеукраїнської організації інвалідів «Союз організацій інвалідів України» перемогло у конкурсі на будівництво візит-центру на території Музею народної архітектури та побуту у Львові.

 

«Вголос»