У львівському ресторані “Старгород”, що на вул. Римлянина, 1, охоронці побили відвідувача, котрий запитав офіціантку про те, чому у закладі грає російська музика.

Про це повідомляє “Форпост” із посиланням на потерпілого.

Потерпілий Володимир (прізвища не вказано) розповів, що він 2 грудня у “Старгороді” був запрошеним на День народження. Чоловік зазначає, що коли він проходив повз сцену, то почув, що у закладі грає російська музика

“Після цього я підійшов до офіціантки, яка знаходилась біля барної стійки та запитав, чи я добре чую що це пісня російською мовою. Вона підтвердила це”, — розповів потерпілий.

Чоловік стверджує, що після цього запитання, до нього підбігла охорона “Старгороду”. Йому заломили руки й обличчям до низу вивели з ресторану. Далі охоронці притиснули Володимира до фасаду будинку та почали жорстоко бити. На щастя, з приміщення вибігли друзі потерпілого й урятували його від нападників.

Згодом потерпілий викликав поліцію та написав заяву про напад. Чоловік розповідає, що він вражений поведінкою охорони “Старгороду” та звертатиметься до суду.

Як писав “Вголос”, у Львові 2 грудня 2017 року охоронці “Старгороду” уже нападали на двох військовослубовців, котрі попросили адміністрацію закладу припинити крутити російську попсу.