Сьогодні, напередодні Дня працівників освіти, у ЛМР привітали усіх працівників навчальних закладів із професійним святом, а найкращим вручили подяки від громади Львова.

Про це повідомляє кореспондент «Вголосу».

«Я дуже зворушена такою подякою від міста, це окрилює і спонукає ще краще працювати. Звичайно, премія — це добре, але дуже велике значення має моральна підтримка й усвідомлення того, що нашу роботу помічають, і вона є гідно оцінена», — поділилася враженнями Ірина Вах, вчитель трудового навчання Львівської академічної гімназії при Національному університеті «Львівська політехніка».

Зоряна Довганик, начальник управління освіти ЛМР, розповіла, скільки освітян отримали відзнаки, та яку суму премії їм виплатила міська рада.

«Цього року 23-х педагогічних працівників відзначили подяками від міського голови та премією у розмірі 10 тисяч гривень. Також усі вчителі та вихователі дитячих садочків мають можливість отримати грошову винагороду диференційовану у розмірі до 80 %», — сказала вона.

Крім цього, чиновниця додала, що навчальні заклади, працівникам, яких сьогодні вручили подяки, будуть забезпечені шкільним обладнанням першочергово.