Про це пише прес-служба ЛМР.

До 74-ї річниці депортації кримських татар відбудеться акція «Запали вогник у своєму серці» та траурний мітинг на пр. Свободи.

«18 травня у світі вшановуватимуть 74-ту річницю сталінської депортації кримськотатарського народу, яка забрала життя майже половини корінного народу Криму. П’ятий рік окупації та анексії Криму Росією знову поставили під загрозу долю кримських татар.  Майже дві тисячі кримських татар знайшли притулок у Львові», – зазначено у повідомленні.

Так, 17 травня з 19.00 до 22.00 біля пам’ятника Тарасові Шевченку триватиме масова акція «Запали вогник у своєму серці». З вогників будуть зображені Кримський півострів з числом 74, контури національних українських та кримськотатарських гербів «Тамга» і «Тризуб».

Наступного дня, 18 травня, о 19.00 біля пам'ятника Тарасові Шевченку розпочнеться траурний мітинг до 74-ї річниці депортації кримських татар.

До слова, заходи організовують Меджліс кримськотатарського народу, громадська організація «КримSOS», кримськотатарський культурний центр «Кримський дім у Львові».

 

«Вголос»