Восени нічне небо осяює чимало зорепадів, але у листопаді — це Леоніди. Назва походить від латинського сузір’я Лева.

Саме у цьому сузір’ї перебуває радіант метеорного дощу, повідомляє ТСН.

Леоніди — один із найсильніших зорепадів, які регулярно “падають” на Землю. Кожні 33 роки цей зоряний дощ стає ще потужнішими, адже його підсилює комета Темпеля — Туттля. У такі роки “падають” тисячі метеорів щогодини. Востаннє подібний сильний зорепад спостерігався у 2001 році. Наступного слід очікувати у 2031.

Цьогоріч потік не буде дуже сильним — варто чекати 15-17 яскравих болідів на годину, які залишатимуть за собою кольорові смуги, адже частинки метеорного потоку спалахуватимуть в атмосфері Землі й жителі нашої планети зможуть спостерігати за цим унікальним явищем.

Леоніди тривають фактично цілий місяць — із 6 до 30 листопада. Але особливою, загадковою і піковою вважається ніч проти 18 листопада — її слід очікувати вже у найближчі вихідні.

Сузір’я Лева, метеори якого будуть найяскравішими, можна знайти на південному небосхилі, а спостерігати зорепад найкраще перед світанком протягом кількох годин.

Зорепад традиційно асоціюється із загадуванням бажань, але для того, щоб ці бажання справді втілилися у життя, варто знати кілька правил, які підсилять ваші мрії.

  1. Очищення. Якщо ви сидите у кімнаті з мотлохом, брудною підлогою і купою бажань про “світле, добре і вічне”, то скільки б ви не намагатися мріяти — ці бажання не стануть реальністю. Адже ви навіть зараз не можете упорядкувати ваше життя, а хочете чогось більшого.

Тому для збалансування енергії варто очистити себе, свою оселю і близьких. Таке очищення дасть імпульси до росту і до здійснення бажань. Прийшов час очистити ваше життя від перешкод, які заважають гармонійному стану, стабільності й мріям.

Під час такого очищення у воду для миття підлоги можна додати кілька крапель м’яти, а повітря ароматизувати за допомогою підпаленого пучка духмяних трав, наприклад, полину. Тільки пам’ятайте про пожежну безпеку і будьте обережними із цими сильними ароматами під час вагітності.

  1. Подібне притягує подібне. Це один із магічних законів. Спробуйте говорити про ваші бажання у теперішньому часі, уявляти, що ваша мрія вже здійснилася, поводитися так, наче бажання стали реальністю. Такий механізм дозволить привабити відповідні енергії небес і схилити їх на ваш бік.
  2. Відправте бажання “нагору”. Переважна більшість із нас у дитинстві писали листи Святому Миколаю або Діду Морозу. Нині ми не дуже віримо у цих міфічних персонажів, але можемо скористатися цією технікою. Для цього напишіть ваше бажання чи мрію на клаптику паперу, можете навіть вказати відповідну адресу. А далі обираємо одну зі стихій і відправляємо ваш лист на небеса, до Всесвіту.

Наприклад, ви можете спалити, закопати, вкинути у річку чи скласти ваш лист “літачком” і відпустити. Вид “доставлення” слід обирати, виходячи, із вашого бажання. Водний спосіб пов’язаний з емоціями, земляний — матеріальний, повітряний — із розвитком та інтелектом, а вогняний — із пристрастю та рухом.

  1. Уникайте частки “не”. Бажання слід формулювати коректно, бо від форми бажання буде залежати і його реалізація у реальному житті. Не кажіть “я хочу не хворіти”, а сформулюйте так “Я здоровий і сповнений сил”, “Я подолав хворобу” тощо.
  2. Віра. Віра у чудеса та вищі сили — найголовніша рушійна сила для здійснення наших бажань. У що чи в кого б ви не вірили — вірте (вимушена тавтологія) і співпрацюйте із цією силою. Вашій вірі й здійсненню бажань допоможуть відповідні медитації та молитви.

Найголовніше — наші бажання ніколи не стануть реальністю, скільки б ми не мріяли та не волали до богів, енергій чи Всесвіту. Дорогу подолає той, хто йде. Тому вмощуйтеся зручненько, спостерігайте за зорепадом, загадуйте бажання і дійте!