Про це інформує у сюжеті Ранок з Україною.

Фото найдорожчої квартири у Києві з'явились одночасно із оголошенням про продаж острова у Шотландії. Відповідно елітна житлова площа у столиці потрапила під прискіпливий погляд користувачів соцмереж.

«Майже 1,5 тисячі метрів квадратних, ванна кімната, оздоблена 6 видами мармуру, стеля понад 3 метри. Це не замок, а звичайна квартира у Києві. Тут 3 спальні, 2 вітальні, бібліотека, і 4 гардеробних кімнати, а ще тераса і сад. У середині квартири мармур, граніт, дерево та італійські меблі. Не вистачає лише золотих унітазів», – йдеться у сюжеті.

Як пишуть видання, оцінили таку квартирку у 5 млн доларів США – майже, як цілий острів. До слова, нещодавно виставили на продаж другий за величиною із групи Шотладських островів – острів  Улва. І коштує такий острів трохи дорожче за київську квартиру – 6 млн доларів США.

«Його загальна площа майже 2 тисячі гектарів. Це як три футбольних поля, у водах навколо нього плавають кити і дельфіни. На суші водяться червоні олені, а у повітрі 123 види птахів», – порівняли у сюжеті журналісти.

«Вголос»