«Поки ви там воюєте з агресором, ваш Міністр юстиції з «Народного фронту» танцює з дівчатами на дискотеці і живе на віллі Royal beach вартістю 3000 євро на добу в готелі Maxx Royal Kemer ResortЗапрошую всіх охочих на віллу до Міністра юстиції. Вхід безкоштовний, харчування – all inclusive. З фігурантом також можна безкоштовно потанцювати і переночувати», пише Портнов.

 

Світлини з Maxx Royal Kemer Resort.

Нагадаємо, Андрій Портнов – екс-керівник юридичного департаменту передвиборчого штабу Юлії Тимошенко. З 2 квітня 2010 до кінця лютого 2014 — керівник Головного управління з питань судоустрою Адміністрації Президента України та заступник (з 24 січня 2014 перший заступник) очільника Адміністрації Президента України. До слова, у БЮТ перехід Портнова до команди Януковича сприйняли негативно.

Після трагічних подій Євромайдану він вважався одним із причетних до масових вбивств активістів у центрі міста Києва. Відтак 28 лютого 2014 року Генеральна прокуратура України звернулася до Міністерства внутрішніх справ та Служби безпеки України з вимогою негайно його затримати. Але взимку того ж року він переїхав до Росії, де деякий час переховувався. Наразі живе у Відні (Австрія) та займається адвокатською діяльністю.

 

«Вголос»