Про це заявив міністр внутрішніх справ Франції Жерар Коломб, – пише Укрінформ за даними The Local.fr.

«Цей план насильницьких дій був спрямований на паризькі нічні клуби і, зокрема, на гей-клуби», – сказав міністр парламентському комітету, який розглядає урядові пропозиції щодо нових антитерористичних законів.

Коломб не повідомив подробиць зірваного терористичного плану, однак зазначив, що запланована атака була лише однією з багатьох інших, яким французьким силам безпеки вдалося запобігти протягом останніх восьми місяців.

«Загроза залишається високою. «Ісламська держава» прагне розділити національну спільноту та спровокувати зіткнення між французами. Це пастка, в яку ми не повинні потрапити», – підкреслив глава французького МВС.

За словами міністра, терористи також планували атаки на школу підготовки Військово-повітряних сил, казарми, відділки поліції та супермаркет із захопленням заручників.

Як повідомляється, парламентський комітет розглядає суперечливе антитерористичне законодавство, яке має набути чинності 1 листопада та скасувати надзвичайний стан, запроваджений після терактів ІДІЛ у Парижі в листопаді 2015 року.

Нове антитерористичне законодавство дасть владі змогу брати людей під домашній арешт, проводити у будинках обшуки та забороняти публічні зібрання без попереднього дозволу судді.