Небезпечний інцидент через недбалість – у Павлоградській лікарні на Дніпропетровщині медсестра переплутала ліки з мийним засобом і дала їх пацієнтці-підлітку, повідосляє 5 канал.

Школярка перебувала у медзакладі із запаленням підшлункової залози. На додачу дівчина отримала ще й опіки стравоходу. Після спроб приховати наслідки службової недбалості, школярку перевели до дніпровської лікарні імені Мечникова.

«Мені все пекло. Палало горло, ніс, шлунок», – 13-річній Владі важко розмовляти через обпечене горло. Дівчина пригадує, кілька днів тому в павлоградській лікарні випила пакетик розчину, який принесла медсестра.

«Медсестра не подивилася навіть. Я б не стала пити мийний, мені просто вона дала сама. Я прочитала навіть уголос назву їй, чи це точно воно? Вона така «так, так, так». Ну добре… Я їй кажу, що мені боляче, а вона – «ну як, не може бути такого». І потім вона подивилася, що мені дала і: «Ах! Мене з роботи зараз попруть». І мене повели блювати», – згадує потерпіла.

У медзакладі школярка перебувала з панкреатитом. За три години її з районної лікарні доправили до дитячої обласної з опіками стравоходу. Нині стан Влади медики оцінюють як задовільний.

Опік слизової стравоходу. Опік І-ІІ ступеня, від другої до третьої зони – звуження фізіологічного стравоходу. Отримує антибактеріальну, протизапальну та гормональну терапію», – звітує завідувач відділення реконструктивної хірургії Дніпропетровської обласної дитлікарні Олександр Гладкий.

Медсестру павлоградської лікарні, яку звинувачують у службовій недбалості, на час перевірки відсторонили від роботи. У лікарні переконують – стався прикрий інцидент.

«Переживаємо і пропускаємо це через нас, в історії лікарні такого не було. Ми ще розбираємося, ніхто не звільнений, вона просто усунена тимчасово від роботи», – уточнює в. о. головного лікаря Павлоградської міської лікарні №1 Надія Івашечкіна.

Отруєння дівчини у павлоградській лікарні розслідує поліція. «На місце пригоди виїжджала слідчо-оперативна група, яка вилучила речові докази, а саме – цю речовину. Зараз поліція проводить першочергові слідчі дії, щоб найближчим часом повідомити цьому працівнику про підозру, і в подальшому обрати йому міру запобіжного заходу», – зазначила речник ГУ НП області Ганна Старчевська.

Якщо провину медпрацівниці доведуть, їй загрожуватиме до 3 років позбавлення волі.