Про це повідомляє Польське радіо

Як наголосив речник прокуратури Лукаш Лапчинський, обвинувальний акт стосується періоду від вересня 2015 до кінця січня 2016 року. Для незаконного виготовлення і фасування українці використовували приміщення у населених пунктах неподалік столиці Польщі.

«Обвинувачених затримали 27 січня 2016 року у ході розслідування Окружної прокуратури у Варшаві спільно з Відділом боротьби з організованою економічною злочинністю Центрального слідчого бюро поліції у Варшаві», – сказав прокурор.

Як встановили слідчі, у селі Ксьонженіце був склад, де працювала машина для продукції цигарок, у місцевостях Мілянувек та Мєндзиборув виготовлені цигарки розфасовували у пачки по 20 штук, а в місцевості Бєнєвєц був склад, де ці цигарки зберігалися. Незаконну продукцію фасували в коробки білоруських марок цигарок: Premier, Magnat і Jinling.

Роботу незаконного цеху цигарок та організацію виготовлення, фасування і поширення нелегального товару координували Олег П. та Руслан Б. Обвинувальний акт проти них надійшов до Окружного суду Варшави в грудні 2016 року. Їх звинувачено в участі в організованій злочинній групі, яка виготовляла тютюнові вироби, брала участь у незаконному виробленні тютюнових виробів та ухилялася від сплати податків, чим спричинила фінансові втрати для скарбниці держави у розмірі 6,5 млн злотих (1,5 млн євро). У березні 2017 року суд оголосив українцям обвинувальні вироки, засудивши їх до штрафів та позбавлення волі.

 

«Вголос»