Відповідна заява від імені політради Правого сектора розміщена на офіційному сайті організації. 

«Сьогодні увечері, 31 березня 2014 року поблизу Європейської площі в Києві стався прикрий інцидент за участю представників «Самооборони Майдану» та «Правого сектора».

Непорозуміння, що виникли на побутовому ґрунті, вилилися у конфлікт із застосуванням вогнепальної зброї. В результаті стрілянини не обійшлося без потерпілих», – сказано в повідомленні.

При цьому, в організації стверджують, що стрілок сам добровільно здався міліції .

«На місці події одразу з’явилися працівники міліції. Учасник конфлікту з боку «Правого сектора» добровільно, не протидіючи правоохоронцям, відбув з ними до райвідділу для встановлення обставин події», – наголошено в повідомленні.

««Правий сектор» виступає за об’єктивне, неупереджене розслідування цього інциденту та не втручатиметься у слідство, хоча і спостерігатиме за його ходом. Ми зацікавлені у встановленні істини, тому не поспішаємо з виправданнями. Проте ми обіцяємо, що обов’язково зробимо з цієї події внутрішні дисциплінарні висновки», – обіцяє ПС.

Нагадаємо, сьогодні невідомий відкрив стрілянину в центрі Києва на Хрещатику. Поранено троє осіб – двоє бійців Самооборони Майдану, заступник глави Київміськадміністрації Богдан Дубас. 

За інформацією міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, стріляв представник Правого сектора, після чого він разом з іншими представниками цієї організації сховався у готелі «Дніпро». 

Згодом з'явилось повідомлення про евакуацію ПС з готелю Дніпро