Про це повідомляв його батько Ігор Гриб на своїй сторінці у Facebook.

«23 липня 2018 року об 11:00 у «Північно-Кавказькому окружному військовому суді» м. Ростов-на-Дону відбудеться перше судове засідання по суті справи Павла Гриба», – написав Ігор Гриб.

Засідання буде відкритим.

Раніше у Росії суд провів попередні слухання у справі проти незаконно затриманого українця Павла Гриба, якого звинувачують у сприянні тероризму.

Згідно з матеріалами кримінальної справи, яку приписують Грибу, з березня по травень 2017 року він, перебуваючи на Україні, листувався в інтернеті зі школяркою з Сочі і переконував її закласти саморобний вибуховий пристрій і підірвати його на випускному вечорі 30 червня 2017 року.

Нагадаємо, російський суд у Краснодарі продовжив до липня термін попереднього ув'язнення заарештованого українця Павла Гриба.

1 липня Грибу виповнилося 20 років. Він перебуває у краснодарському СІЗО.

За словами батька юнака Ігоря Гриба, Павло почувається виснаженим та пригніченим.

Як повідомлялося, Павло Гриб зник 24 серпня 2017 року у Білорусі.

Його на автостанції Гомеля викрали невідомі люди в цивільному і передали іншим невідомим людям у якомусь лісі. Більше доби Павла тримали в приміщенні без вікон, після чого відвезли до Смоленської області, де «законно» оформили арешт.

Гриб страждає від портальної гіпертензії та потребує щоденного прийому спеціальних ліків, ЄСПЛ кілька разів просив Росію надати інформацію про його стан здоров'я.

Генконсульство України також неодноразово направляло звернення до російської сторони про можливість обстеження юнака.

Проте, так і не отримавши відповіді, Україна вирішила самовільно відправити групу лікарів, яких до українця не пустили.

У РФ відповідали, що в українця Гриба немає проблем зі здоров'ям.

26 квітня Ігор Гриб повідомив, що з початку цього року на його сина посилився психологічний тиск.

 

«Вголос»