DailyMail розповідає, що "відьма" підбирала чоловіків для ритуальних вбивств на вулицях Єкатеринбурга. Після цього екс-полісмен Арсен Байрамбеков завойовував довіру жертви та напував її алкоголем. Соловйова вивозила їх на машині до лісу, спостерігала за підготовкою до вбивства, самим вбивством та допомагала приховувати злочини.

"Темні боги вимагають кровної жертви, сирого м'яса або алкоголю", – прокоментував Байрамбеков правоохоронцям.

Arsen Bayrambekov was handed a 13 year jail sentence last year for killing six homeless men

Відомо, що вбивства відбувались у лісі, вночі, поряд з місцем, де більшовики 1918 року скинули тіла російської царської родини. Байрамбеков убивав безпритульних, перерізаючи горло ножем на спеціальному вівтарі, у колі з каменів поруч з багаттям. Після цього над трупами читали заклинання.

"Він намагався повернути мертвих до життя і перетворити їх на зомбі. Однак його спроби виявились невдалими", – зазначив слідчий.

Повідомляють, що Байрамбекова заарештували ще минулого року. Сатаніста, як він сам себе називає, ув’язнили на 13 років за вбивство шістьох безпритульних.

He slughtered chickens, goats and sheep as well as humans at the whim of Tatyana Solovyeva

Жінку заарештували як причетну до цих вбивств. Проте російська судова влада не розповідає подробиць щодо особистості "відьми". Журналістам назвали лише її ім’я та описали як "молоду". "Причина секретності нещодавнього суду залишається незрозумілою", – вказано у повідомленні.