У Федеральній службі виконання покарань Росії стверджують, що стан здоров’я українського режисера Олега Сенцова, який голодує у російській в’язниці понад 80 днів, «задовільний».

Про це йдеться в прес-релізі управління відомства в Ямало-Ненецькому окрузі.

«Засуджений Сенцов О.Г. перебуває під постійним динамічним наглядом медичних працівників установи, в якій він відбуває покарання, і лікарів-спеціалістів «Лабитнангської міської лікарні», — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що українському політв’язню призначено лікування, направлене на «підтримку основних функцій органів і систем організму, недопущення розвитку ускладнень».

Там також додали, що обстеження Сенцова, яке проводилося 6 серпня, не виявило погіршення стану його здоров’я.

Нагадаємо, що сьогодні адвокат Дмитро Дінзе після відвідин Сенцова розповів, що стан здоров'я українського режисера значно погіршився, але він відмовляється припиняти голодування.

Як відомо, 14 травня незаконно засуджений в Росії Олег Сенцов почав безстрокове голодування, вимогою якого є звільнення українських бранців Кремля. 

Український режисер Олег Сенцов сказав, що голодуватиме навіть до фатального кінця.

Нагадаємо, Уповноважений Верховної Ради України Людмила Денісова заявила, що керівництво російської колонії не пустило її на зустріч із Олегом Сенцовим та відмовилось надавати будь-яку інформацію. Російський омбудсмен Тетяна Москалькова стверджує, що він припинив голодування.

Окрім того, 5 липня двоюрідна сестра незаконно засудженого в Росії Олега Сенцова вперше за 4 роки зустрілась з братом.

Згодом сестра повідомила, що український режисер, який голодує в російській колонії, знаходиться на межі життя і смерті.

31 липня у Росії не дозволили священику відвідати незаконно засудженого українського режисера Олега Сенцова.

4 липня українського незаконно увязненого, режисера Олега Сенцова, у російській колонії міста Лабитнангі відвідав місцевий священик Богдан Василюк. Однак бранець Кремля відмовився йому сповідатися.

Водночас, МЗС України вкотре вимагає від Росії звільнити Сенцова і Балуха.