Про це заявив глава швейцарської спецслужби на тлі двох великих справ російських агентів, котрі намагалися отримати дані на території Швейцарії, пише “Європейська правда” з посиланням на Reuters.

“Я не можу надати багато деталей про російські заходи у Швейцарії, але ясно, що у нас є більше заходів, ніж раніше”, — заявив директор управління розвідки NDB Жан-Філіп Гаудін.

“Не можу сказати, скільки шпигунів, але достатньо багато. Звісно, у мене багато інформації, але я поділюся нею з колегами, а не з медіа”, — додав він.

Федеральна прокуратура Швейцарії веде слідство у карій справі двох громадян Росії, підозрюваних у причетності до кібератаки на європейську штаб-квартиру Всесвітньох антидопінгової агенції (WADA) у Лозанні.

Прокуратура підтвердила, що особи, пов’язані з імовірним зламом швейцарського офісу WADA, “це ті ж особи, котрі затримані під час операції, згаданої Федеральною розвідувальної службою в зв’язку з лабораторією в Шпіці”.

Російські агенти також намагалися отримати дані з лабораторії у Шпіці неподалік від Берну, яка розслідувала отруєння екс-агента ГРУ РФ Сергєя Скрипаля та його доньки в Солсбері. Швейцарія раніше підтвердила факт кібератаки, зазначивши, що злочинці своїх цілей не досягли.