Його розбудовують щорічно від 1939 року. Цьогоріч в IceHotel дизайнерами створено 35 розкішних люксів, оздоблених вручну, крижаний бар, зал для церемоній та крижаний дитячий майданчик, – пише ТСН.

Кімнати та зали IceHotel-2017 прикрашали різьбленнями та унікальними скульптурами 36 художників та декораторів з 17 країн світу. Кожна з них має ексклюзивне оздоблення та власну концепцію. Так, деякі люкси називаються: «Космічна кімната», «Королева Півночі», «Монстера», «Кінг Конг» та «Щоденні мандрівники».

В льодових кімнатах підтримується температура від -8 до -5 градусів за цельсієм. При цьому, люкси обладнані ексклюзивними ліжками. Ложе вкриті оленячими шкірами, а для сну призначені спеціальні термомішки. Крім цього, в готелі є звичайні кімнати, які також можна орендувати.

Готель розташовується в шведському поселенні Юкассярві на березі річки Торн, всього за 200 кілометрів від полярного кола. Загалом на його зведення використано 30 тисяч кубометрів снігу та льоду та 500 тонн кришталево чистої криги для створення бару й деяких деталей скульптур.

«Вголос»