Про це повідомляє ВВС Україна

Минулої п'ятниці агресивна тварина вкусила чоловіка у районі паху, а день перед тим інший чоловік отримав серйозну травму руки.

Не виключено, що обидва напади скоїв той самий морський лев.

Аквапарк у Twitter опублікував офіційне повідомлення, що аквапарк закриють до понеділка.

Фахівці з місцевого Центру морських ссавців кажуть, що такі напади на людей з боку тварин рідкісні, проте, за останні три роки було зареєстровано 10 подібних випадків.

Востаннє морський лев напав на купальника в затоці Сан-Франциско минулого тижня.

«Тварина вкусила його в область геніталій», – розповів в інтерв'ю газеті San Francisco Chronicle 79-річний Боб Ропер, який є у тому ж клубі плавців, що і потерпілий.

Іншого чоловіка, 56-річного Крістіана Айнфельда, морський лев вкусив за руку під час купання.

Як розповів Айнфельд каналу KTVU, побачивши, що наближається морський лев, він крикнув йому: «Ні!». Проте, за його словами, тварина ніяк не відреагувала на крик.

«Його морда ковзнула по моїй руці. На щастя, він схопив мене за руку лише одним зубом», – додав постраждалий.

Зоологи кажуть, що поведінку морських левів важко передбачити. Експерти поки не можуть назвати причину нападів на людей.

«Можливо, морські леви таким чином просто захищають свою територію, або ж ідеться про поранену чи хвору тваринну», – припустила представник аквапарку Лінн Калліван в інтерв'ю CBS News.

У травні цього року в Ричмонді на заході Канади морський лев стягнув у воду дівчинку, що сиділа на березі, схопивши її за плаття. Дитина не постраждала.