Про це повідомили в управлінні державної міграційної служби в Тернопільській області, передає УНІАН.

Як відомо, в підрозділ міграційної служби тернополянин прийшов з працівниками міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. З'ясувалося, що впродовж 18 років чоловік був ув’язненій у квартирі власною матір’ю. Невідомого їм чоловіка побачили сусіди, коли жінка померла на початку жовтня, вони повідомили про незнайомця поліцію та соціальні служби.

Соцпрацівники, які прийшли в квартиру з правоохоронцями, встановили, що мати, яка працювала педагогом, після закінчення сином школи, більше не випускала його з дом. Відтак він став повністю асоціальним.

Чоловік доглянути себе може лише мінімально: готує їсти з наявних запасів продуктів, працює з комп’ютером. Він знає англійську, також трохи володіє комп’ютерними програмами, каже, що підробляє копірайтером. Але він далекий від реального світу.

Однак він не знає, як зробити покупки в магазині, як користуватися громадським транспортом, не орієнтується в назвах вулиць міста. Також він не знає, як оплачувати комунальні послуги і що взагалі це потрібно робити. Поки у всьому цьому йому допомагають працівники міського центру соціальних служб.

Для нього виробили паспорт, адже тривалий час про чоловіка взагалі ніхто не мав жодної інформації, його ніхто не бачив, мати всім знайомим та сусідам повідомляла, що він перебуває на заробітках за кордоном.

Також працівники соціальних служб хотіли допомогти чоловіку пройти медогляд, щоб з’ясувати стан його здоров’я, однак через асоціальність здавати аналізи він наразі відмовився.