Про це повідомляє УІНП на своїй сторінці у Фейсбук

Майбутній майстер інтимно-особистісної та громадянської лірики починав із випуску рукописних журналів «Комета» та «Первоцвіт», де й побачили світ його перші вірші.

У 1903-му на відкритті пам’ятника Івану Котляревському в Полтаві зустрівся з такими метрами, як Борис Грінченко, Михайло Коцюбинський, Леся Українка, Володимир Самійленкоав писати українською, а його поезії наповнюються любов’ю до рідної землі. Перша збірка – «З журбою радість обнялась» – побачила світ у 1907-му і принесла славу молодому поетові.

В обіймах з радістю журба,
Одна летить, друга спиня…
І йде між ними боротьба,
І дужчий хто – не знаю я…

«Весною дише від цих віршів …, – ділився враженнями про збірку Іван Франко. – Майже кожний його віршик так і проситься під ноти, має в собі мелодію».

При цьому через брак коштів не зміг закінчити навчання в агрономічному відділенні Київського політехнічного інституту. Пізніше вступив до Харківського ветеринарного інституту і заробляв на життя працею на скотобойні.

Вітав початок Української революції 1917 року. Однак ріки марно пролитої крові викликали зневіру.

1919-го, після більшовицької окупації України, опинився в еміграції. Мешкав у Будапешті, Відні, Берліні, Празі, однак постійно тужив за Україною, марив ріднею землею і все сподівався на повернення.
На чужині оспівував історичне минуле українського народу. Багато творів присвятив дітям.

Помер 22 липня 1944-го у Празі, невдовзі після того, як дізнався про смерть сина Олега Ольжича.