Про це повідомляє Польське радіо.

У них беруть участь парламентарії країн, які належать до НАТО і тих, що з Альянсом співпрацюють. Серед тем – боротьба з терористичною та гібридною загрозою, міграційною кризою, ситуація в Кореї та Ірані. До польської столиці прибуло півтисячі делегатів з понад 50 країн. Розмови в Сеймі про найважливіші питання світової безпеки триватимуть до понеділка 28 травня.

У суботу відбулися, зокрема, дебати на тему відносин з Росією. Експерт Атлантичної ради Андерс Аслунд поставив під сумнів можливість співпраці з Російською Федерацією. На його погляд, найкращим способом впливу на Москву є посилення контролю за рухом російських фінансів на Захід. Як додав доктор Андерс Аслунд, оцінюється, що у Великій Британії щороку відмивають 90 мільярдів фунтів, три четверті яких походять з Росії. Громадяни цієї країни зберігають у британських банках навіть 800 мільярджів доларів – це половина російського ВВП.

Переговори Парламентської асамблеї відбуваються в Польщі втретє. На закінчення передбачено схвалення резолюції, проте в цьому документі не буде конкретних пропозицій для НАТО, а лише будуть вказані основні напрямки розвитку Альянсу. Найважливіша частина зустрічі відбудеться в понеділок, заплановано виступи президента Польщі Анджея Дуди і генерального секретаря НАТО Єнса Столтенберґа.