Серед громадян Великобританії спостерігається дедалі більший розрив між кількістю противників та прихильників виходу Сполученого Королівства зі складу Європейського Союзу, повідомляє британське видання The Independent дані соціологічного опитування, передає DW.

Згідно з дослідженнями громадської думки, 51 відсоток опитаних громадян не бажає виходу Великобританії зі складу ЄС – так званого Brexit. Натомість 41 відсоток респондентів схвалюють цей крок. Ще сім відсотків респондентів не визначилися з відповіддю, а один відсоток взагалі відмовився відповідати. Як зазначають соціологи, 10-відсоктова різниця між противниками та прихильниками виходу країни з членства в ЄС – найвищий показник з моменту проведення референдуму щодо цього питання в літку 2016 року.

Нагадаємо, 15 грудня лідери 27 країн Євросоюзу визнали достатній прогрес у переговорах з Великобританією щодо Brexit та вирішили перейти до другої фази. Також вони під час саміту в Брюсселі ухвалили настанови щодо другої фази переговорів.