У зв'язку з високим рівнем захворюваності на грип та ГРВІ у школах і позашкільних навчальних закладах Вінниці на тиждень продовжено карантин. Відповідне рішення у вівторок, 6 грудня, прийняв Вінницький виконком, повідомляє прес-служба Вінницької міськради.

«Для запобігання поширенню грипу в позашкільних та загальноосвітніх навчальних закладах міста вимушені канікули продовжені до 12 лютого включно», – йдеться в повідомленні.

Також керівникам приватних установ і громадських організацій рекомендовано призупинити проведення заходів із масовим перебуванням дітей.

Відзначається, що на п'ятому тижні захворюваність на гострі респіраторні інфекції в місті продовжує зростати. За медичною допомогою звернулося 4,4 тисячі осіб. Інтенсивний показник становить 1202,5 ​​на 100 тисяч населення, що вище епідемічного порогу (1132,7) на 6,2%. 71,6% хворих становлять діти до 18 років (3189), при цьому 61,4% – це діти вікової групи від 5 до 14 років.

«За цей тиждень госпіталізовано в лікувально-профілактичні установи міста 119 осіб з ознаками захворюваності на гострі респіраторні інфекції, в тому числі 83 дитини (70%)», – додали в міськраді.