Про це повідомляє видання The Hill, передає Голос Америки.

На початку року нестача пілотів вже скадала 1 500, а у листопаді сягнула 2 000. Раніше секретар (міністр) ВПС США Гедер Вілсон заявляла, що «брак 2 000 пілотів викличе кризу у ВПС».

Видання відзначає, що головним викликом для ВПС є утримання особового складу, який лишає військо заради роботи у комерційному секторі, де пілотам пропонують вищу заробітну платню.

ВПС США намагаються утримати пілотів за допомогою бонусів до 35 000 доларів (на підготовку військового пілота держава витрачає 10 років та 10 мільйонів доларів – відзначають у ВПС), втім значною проблемою є те, що пілоти ВПС мають менше льотних годин через автоматичні бюджетні скорочення. Для багатьох військових пілотів саме брак льотної практики стає причиною звільнення.

Сенатор-республіканець Джон Маккейн, який сам був військови пілотом, заявив, що чимало пілотів скаржаться на те, що вони не можуть задовольнити своє бажання літати, перебуваючи у війську.

Інший колишній льотчик, Джон Венебл розповів, що усі 16 військових льотчиків з якими він нещодавно спілкувався розповіли йому, що розглядають можливість звільнення.

Матеріал також відзначає, що навантаження на пілотів, які лишаються у ВПС значно перевищує норму.

«Минулого тижня я зустрілась з пілотом, який щойно повернувся з 17-ї переброски (deployment) у межах виконання військового завдання. Це дуже багато. На певному етапі родина пілота ухвалює рішення, що так жити не можна. І на мою думку, це найбільший виклик – виснаження наших людей, бо їх мало, а попит на них – великий», – цитує видання секретаря ВПС США Гедер Вілсон.