У Білорусі стартують спільні з Росією військові навчання «Захід-2017»

На території Білорусі сьогодні стартують тижневі навчання «Захід-2017» за участю білоруських і російських військ.

Про це повідомляє БЕЛТА.

Відзначається, цього року на території Білорусі пройдуть основні військові маневри. У них будуть задіяні 10200 військовослужбовців: 7200 від Збройних сил Білорусії і близько 3000 — від Збройних сил РФ. Всього до участі в навчаннях планується залучити до 12700 військовослужбовців і до 680 одиниць бойової техніки. Навчання пройдуть на семи полігонах, серед яких два полігони ВПС і військ ППО.

У Міноборони Білорусі напередодні старту навчань наголосили, що спільні військові маневри з Росією мають виключно оборонний характер.

«Головна мета навчання – перевірити можливості Білорусії та Росії щодо забезпечення військової безпеки союзної держави, його готовність до відбиття можливої агресії, а також підвищити злагодженість органів військового управління, польову та повітряний вишкіл з'єднань і військових частин Збройних сил двох країн», – відзначають в білоруському оборонному відомстві.

Наголошується, що навчання пройдуть під наглядом міжнародних спостерігачів ООН, ОБСЄ, НАТО, СНД, ОДКБ та Міжнародного комітету Червоного Хреста, а також військових спостерігачів з сусідніх країн, включаючи Україну.

 

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram