У боротьбі із міфами про Альянс у Львові відкрили виставку Формула безпеки Україна-НАТО ФОТО

У боротьбі із міфами про Альянс: у Львові відкрили виставку «Формула безпеки Україна-НАТО» (ФОТО)

13.03.2018 12:45
Зображення 1 / 10 Використовуйте клавіші для перегляду
Сьогодні, 13 березня, у Львівському національному університеті імені Івана Франка, презентували виставку «Формула безпеки Україна-НАТО».

Про це повідомляє кореспондент «Вголосу».

Виставка присвячена 20-річчю підписання Хартії про особливе партнерство між Україною та Організацією Північно-Атлантичного договору та інформує про  історію створення та принципи діяльності НАТО, колективну оборону, єдність, країни-члени Альянсу, а також міфи, пов'язані із його діяльністю.

Заступник директора Центру міжнародної безпеки та партнерства факультету міжнародних відносин ЛНУ Олександр Кучер зазначив, що виставка є циклічною та мандрує Україною з інформаційною метою.

«Сьогодні ми, як ніхто, зустрічаємось із проблемою інформаційної залежності та інформаційних міфів, які є однією із гібридних загроз. Зокрема, можемо почути багато міфів про діяльність чи бездіяльність Альянсу, –розповів він. Одним із основних елементів цієї виставки є розділ про міфи НАТО, зокрема про те, що Альянс є ворожим військовим союзом і те, що НАТО спровокувало Майдан. Також те, що Росія була змушена анексувати Крим, аби захиститися від розміщення натівських баз на Кримському півострові».   

Виставку експонуватимуть у Львівському університеті протягом тижня.

 

«Вголос»


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm