У Британії арбітр вперше відкрито заявив, що він гей

Англійський арбітр Райан Аткін зізнався в нетрадиційній сексуальній орієнтації.

Слід зазначити, що цей суддя обслуговує матчі п'ятого англійського дивізіону. За його словами, він сподівається на те, що ця заява посприяє тому, що у англійському футболі почнуть краще ставитися до таких, як він, – пише ТСН.

«Вважаю, що зараз відповідний час сказати: я беру участь у професійному футболі і, так сталося, що я гей. Для мене це – крок у невідомість», повідомив Аткін.

32-річний арбітр став першим професійним суддею у Великобританії, який зробив таке зізнання.

Футбольна асоціація Англії (FA) висловила повну підтримку Райану Аткіну. 

 

«Вголос»

 

ЗА ТЕМОЮ

КОМЕНТАРІ 6 +

КОМЕНТУВАТИ

 • wasp10 серпня 2017 21:58 Відповісти IP:  213.87.130.--- слава украини адназначна. Па-любому!
 • Богдан10 серпня 2017 18:20 Відповісти IP:  77.123.170.--- БУДЬМО УВАЖНІ! З ПЕРШОЇ ТА ДРУГОЇ КНИГ САМУЇЛОВИХ ЧИТАННЯ (спеціяльно для прихильників традиційних цінностей):
  І сталося, як скінчив він говорити до Саула, то Йонатанова душа зв,язалася з душею Давидовою, - і полюбив його Йонатан, як душу свою. ... І склав Йонатан із Давидом умову, бо полюбив його як душу свою. І зняв Йонатан із себе плаща, що був на ньому, та й дав його Давидові, і вбрання своє, і все аж до меча свого, і аж до лука свого, і аж до пояса свого. ...
  І говорив Саул до свого сина Йонатаната до всіх своїх рабів, щоб убити Давида. Та Йонатан, син Саулів, дуже кохав Давида. ...
  І запалав Саулів гнів на Йонатана, і він сказав йому: ,,Негідний і неслухняний сину! Чи ж не знаю я, що ти вибрав Єссеєвого сина на свій сором та сором і неславу своєї матері?" ... І встав Йонатан від столу, розпалений гнівом, і не їв хліба і другого дня новомісяччя, бо був засмучений за Давида, бо його образив його батько.
  І сталося вранці, і вийшов Йонатан на поле, на умовлений з Давидом час, а з ним був малий хлопець. І сказав він до хлопця свого: ,,Побіжи, знайди ті стріли, що я вистріляю." Хлопець побіг, а він пустив стрілу поза нього. І прийшов хлопець до місця стріли, що пустив Йонатан, а Йонатан кликнув за хлопцем і сказав: ,,Он та стріла за тобою далі!" І зібрав Йонатанів хлопець стріли, та й прийшов до свого пана. А той хлопець нічого не знав, - тільки Йонатан та Давид знали ту справу. І віддав Йонатан свою зброю юнакові, якого мав, та й сказав йому: ,,Іди, занеси це до міста!" Той юнак пішов, а Давид устав із південного боку, і впав на обличчя своє на землю, та й поклонився три рази. І поцілували вони один одного, і оплакували один одного, а Давид гірко плакав. І сказав Йонатан до Давида: ,,Іди з миром! А що присягнули ми двоє в Господнє Ім,я, говорячи: ,,Господь нехай буде свідком між мною та між тобою, і між насінням моїм та насінням твоїм, - нехай буде аж навіки!" ...
  Скорблю по тобі, Йонатане, мій брате! Ти для мене був вельми улюблений, - КОХАННЯ ТВОЄ РОЗКІШНІШЕ ДЛЯ МЕНЕ БУЛО ВІД КОХАННЯ ЖІНОЧОГО! (Біблія, Книги Самуїлові)
 • Круглі очі10 серпня 2017 17:38 Відповісти IP:  62.212.73.--- Балет судити, а не приставати до футолістів.
 • Богдан10 серпня 2017 16:52 Відповісти IP:  77.123.170.--- Права ЛГБТ = права Людини!!!
 • Круглі очі10 серпня 2017 17:40 Відповісти IP:  62.212.73.--- А права педофілів? На справедливий суд.
  Чхати на гомосеків, нехай не заважають жити іншим не змушуючи всіх підлаштовуватись під них.
  Що було б якби всі підходи д омагазинів були лише для інвалідів? Так отож бо...
 • Богдан10 серпня 2017 18:15 Відповісти IP:  77.123.170.--- Всі різні - всі рівні!!! Чи всі мають підлаштовуватись під тебе???

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram