У «ДНР» на виставці демонструють пожежну техніку, яку не використовують (ФОТО)

29.04.2017 17:18
Зображення 1 / 17 Використовуйте клавіші для перегляду
У Донецьку на стадіоні «Олімпійський» організація «ДНР» провела змагання з пожежного кроссфіту. Серед учасників п'ять команд з непідконтрольної території, команда з РФ, Сербії та Абхазії.

Про це повідомлять «Новости Донбаса».

За верхніми секторами організовано ярмарок, на якій продають вироби ручної роботи, товари з символікою «ДНР», портрети президента РФ Володимира Путіна, глави угруповання «ДНР» Олександра Захарченко і глави Чечні Рамзана Кадирова. Вартість таких портретів становить 400 російських рублів (200 грн.)

Більшість тих, хто прийшов зацікавили не самі змагання, а виставка техніки перед стадіоном. Серед експонатів були виставлені спеціалізовані машини МНС. Також на виставці був представлений мотоцикл Спрут-1, вироблений на Київському мотоциклетному заводі.

Як стверджують співробітники так званого «міністерства надзвичайний ситуацій» всі машини нові і привезені спеціально на виставку. Спорядження, яке представлено на виставці також не використовується в польових умовах.

Будівлю стадіону охороняють озброєні люди у військовій формі.

«Міністра МНС ДНР» Олексія Кострубіцька охороняли бойовики з автоматами, поки той фотографувався з донеччанами.

Зараз на стадіоні почався музичний концерт. Увечері на сцені очікують екс-соліста російської групи «Смислові галюцинації».


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram