У Генштабі розповіли, коли запрацює єдиний реєстр військовозобов’язаних

Через два роки в Україні працюватиме єдиний державний реєстр військовозобов'язаних.

Про це повідомив на брифінгу заступник начальника ГУ оборонного та мобілізаційного планування Генштабу ЗСУ Микола Садеков, передає Укрінформ

«На виконання цього завдання Стратегічним бюлетенем передбачено два роки... Вся база даних буде зберігатися на захищених серверах в Україні», - наголосив посадовець. 

Садеков зазначив, що першочергово інформацію про військовозобов'язаних візьмуть з Єдиного державного реєстру виборців, але надалі лише Збройні сили відповідатимуть за ведення цього реєстру. Інформацію про хлопців від 17 років і дівчат від 18 років, які мають відповідну військову спеціальність, вноситимуть до реєстру у районних військкоматах. 

 «Кожен військкомат матиме доступ лише до свого району. До інформації по всій Україні будуть мати доступ лише відповідні працівники Генерального штабу. І лише у штабі зможуть вилучати або видаляти інформацію», - підкреслив Садеков. 

Заступник начальника Головного управління оборонного та мобілізаційного планування ГШ розповів, що паперові справи у військоматах все одно будуть вести, а нова система дозволить перевіряти роботу самих військкоматів. 

«Система дасть змогу мати оперативну інформацію в онлайн-режимі щодо наявного ресурсу, зменшить термін очікування інформації громадянам України щодо військового обліку, зменшить корупційні ризики», - сказав представник Генштабу. 

-

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram