У Греції на горі Афон знайшли рідкісні ісламські рукописи

21.09.2017 09:43
Зображення 1 / 2 Використовуйте клавіші для перегляду
Група археологів з університету Кувейту виявила в одному з православних храмів на горі Афон у Греції унікальні арабські рукописи, які відносяться до періоду становлення ісламу.

Судячи з усього, манускрипти відносяться до перших століть становлення ісламу, – пише Укрінформ із посиланням на Greek Reporter.

«Знайдені рукописи відносяться до золотого віку ісламу, тобто до VIII-XIII століть. Вони охоплюють різні теми, пов'язані з щоденними подіями, науковими спостереженнями, релігійними справами і так далі», – розповів координатор розкопок, доктор Абдулхаді аль-Аджмі.

Абдулхаді аль-Аджмі вважає, що нові відкриття стануть важливим орієнтиром для тих вчених, які будуть займатися історією зв'язків Греції з арабами і мусульманами. Справа в тому, що поки незрозуміло, як унікальні манускрипти потрапили на Афон.

В інтерв'ю кувейтському інформагентству Куна аль-Аджмі зазначив, що одним з найскладніших етапів було отримання дозволу на пошуки як з боку грецької влади, так і з боку релігійних керівників гори Афон.

 

«Вголос»


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram