У громадському транспорті Львова 37% від усіх пасажирів – пільговики

У Львівській міській раді затвердили граничні коефіцієнти співвідношення кількості безоплатно перевезених пасажирів до пасажирів, які оплачують проїзд у громадському транспорті.

Відповідне рішення прийняли сьогодні, 12 січня, під час засідання виконавчого комітету Львівської міської ради, передає кореспондент «Вголосу».

«Затвердити граничні коефіцієнти співвідношення кількості безоплатно перевезених пасажирів до пасажирів, які оплачують проїзд у транспорті загального користування у м. Львові: підприємствам автомобільного транспорту, які обслуговують міські автобусні маршрути (автобуси) – 0,59. Львівському комунальному підприємству «Львівелектротранс» (трамваї, тролейбуси) – 1,9», йдеться у рішенні виконкому.

У коментарі кореспонденту «Вголосу» начальник управління транспорту Олег Партика роз'яснив, що коефіцієнт 0,59 означає, що у громадському транспорті Львова їздить 34-37 % пільговиків від загальної кількості пасажирів.

«Цей коефіцієнт ми встановлюємо відповідно до статистичної інформації. У кінці 2017 року ми визначили, що управління транспорту буде замовником щодо питань з вивчення пасажиропотоків та стратегії розвитку транспорту. А тому, поки ця стратегія розроблятиметься, ми прийняли рішення про ці граничні коефіцієнти, щоб мати на основі чого відшкодовувати перевізникам за пільгові перевезення пасажирів, – сказав Партика. 

 

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram