У Харкові затримали «угонщиків радянського періоду»

У Харкові затримали групу викрадачів автомобілів виробництва радянського часу.

Про це йдеться в повідомленні поліції Харківської області у Facebook.

Повідомляється, що банда протягом 2017 року здійснила близько 30 викрадень в Харківській, Полтавській та Сумській областях. У липні до поліції надійшла оперативна інформація про підготовку чергового викрадення, і для затримання банди розробили спецоперацію із залученням сил карного розшуку, слідчого управління та оперативних підрозділів.

«...Двох фігурантів затримали безпосередньо при спробі незаконного заволодіння транспортним засобом на території Харкова. В результаті працівники поліції задокументували злочинну діяльність групи з ознаками організованості і зібрали неспростовні докази», – йдеться в повідомленні.

Один з підозрюваних раніше неодноразово потрапляв в поле зору співробітників поліції – кілька разів затримувався за підозрою в причетності до крадіжок. З подільником вони вступили в змову.

«Дев'ятого липня вони прибули на проспект Курчатова, маючи умисел на викрадення автотранспортного засобу ВАЗ 212140. При цьому об'єкт кримінального посягання вони вибрали заздалегідь. Поблизу житлового будинку злодії відштовхали автомобіль з місця паркування, щоб потім без сторонніх очей спокійно завести його і зникнути. Однак працівники поліції завадили їхнім злочинним планам», – йдеться в повідомленні.

Підозрювані були пов'язані з працівниками автосервісів, які займалися розбиранням і продажем запчастин. При обшуках знайдено та вилучено номерні частини кузова різних марок автомобілів, документи, державні номерні знаки, а також 13 автомобілів, отриманих злочинним шляхом.

 

«Вголос»
 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm