У Харкові з-під варти звільнили підозрюваного у сепаратизмі соратника Медведчука

У четвер, 1 березня, главу Харківської територіальної ради руху Український вибір - Право народу Андрія Лесика, підозрюваного в сепаратизмі, звільнили з-під варти, повідомив його адвокат Дмитро Тихоненков.

«Сьогодні звільнено з-під варти Андрія Лесика! За результатами підготовчого засідання прокурору був повернутий обвинувальний акт і відмовлено в обранні запобіжного заходу», - написав Тихоненков на своїй сторінці в Facebook.

Нагадаємо, 15 лютого апеляційний суд Харківської області скоротив Лесику термін утримання під вартою з 30 до 2 березня.

Співробітники СБУ затримали Лесика 15 грудня. Цього ж дня суд взяв його під варту. Йому було оголошено про підозру за ч.2 ст.110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України, вчинене представником влади) Кримінального кодексу України (від трьох до п'яти років).

Приводом для цього стала публікація на його сторінці в Facebook із закликом до створення так званої «Одеської народної республіки».

Після цього Харківська міська рада достроково позбавила соратника Медведчука депутатських повноважень.

У свою чергу Лесик вирішив оскаржити це рішення, проте Дзержинський райсуд Харкова відмовив йому в задоволенні позову.

У той же час Харківський апеляційний адміністративний суд частково задовольнив скаргу проросійського політика і скасував рішення міськради про дострокове припинення його депутатських повноважень.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram