У Каннах презентували перший кадр із фільму про британського журналіста та Голодомор 1932-33 рр

У Каннах презентували перший кадр із фільму про британського журналіста та Голодомор 1932-33 рр.

У Каннах (Франція), в рамках роботи кіноринку MARCHÉ DU FILM, компанія-дистрибутор WestEnd Films презентувала перший офіційний кадр з політичного трилера Аґнєшки Голланд «Гарет Джонс», що створюється за підтримки Держкіно України. Стрічка розповідає про британського журналіста, який розповів світу про Голодомор.

Про це повідомляє прес-служба Держкіно України.

Також оприлюднено повний акторський склад стрічки.

Кадр з фільму представляє зіркового актора Джеймса Нортона в образі валлійського журналіста Гарета Джонса – головного героя стрічки. Роль британської журналістки Ади Брукс, яка працює у Москві, виконує Ванесса Кірбі, а номінант на премію «Золотий глобус» американський актор Пітер Сарсгаард грає у трилері Голову московського бюро The New York Times – Волтера Дюранті.

Крім того, до команди приєдналися британський актор Джозеф Моул, у ролі Джорджа Орвелла, та Кеннет Кренем, який грає Прем’єр-міністра Великобританії часів Першої світової війни Ллойда Джорджа. З українського боку у фільмі беруть участь Яків Ткаченко («Припутні»), Олег Драч («Незламна», «Молитва за гетьмана Мазепу»), Володимир Федорук, Анна Шайдюк, Анастасія Чала та Аліна Ковальська.

Прем’єра фільму запланована на 2019-ий рік.

Гарет Джонс

«Гарет Джонс» – це історія відомого британського журналіста-розслідувача, який, попри смертельну небезпеку, вирушив до Радянської України, щоб викрити та донести до світової спільноти всю правду про трагедію Голодомору. 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram