У Каталонії назріває масовий протест проти арешту Пучдемона

У Каталонії назріває масовий протест проти арешту Пучдемона

Громадська організація «Каталонська національна асамблея», що виступає за незалежність регіону, скликає в неділю у Барселоні мітинг на знак протесту проти арешту екс-лідера Каталонії Карлеса Пучдемона в Німеччині.

Демонстрація має розпочатися біля представництва Єврокомісії у Барселоні. Далі запланована хода учасників до німецького консульства. Організатори акції закликають висловити свою незгоду з арештом Пучдемона і каталонських політиків.

Про це повідомляє Європейська правда за даними La Vanguardia.

В той же час у Жироні декілька десятків прибічників незалежності Каталонії зібралися під представництвом іспанського уряду і на знак протесту проти арешту Пучдемона зняли прапор Іспанії та обмалювали стіни будівлі жовтою фарбою. Жовтий колір у прибічників незалежності символізує солідарність з арештованими політиками.

Очікується, що акції протести також пройдуть у Таррагоні та Льєїді.
 
Як писав «Вголос», німецька поліція затримала колишнього главу уряду Каталонії Карлеса Пучдемона після перетину ним кордону з Данією.

Раніше повідомлялося, що Карлес Пучдемон залишив територію Фінлядії, уникнувши таким чином арешту.

Нагадаємо, напередодні Верховний суд Іспанії видав міжнародні ордери на арешт шести каталонських політиків-утікачів, у тому числі на арешт колишнього глави регіону Карлеса Пучдемона. 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm