У Кремлі відповіли на вимогу України відремонтувати захоплені Росією кораблі в Криму

У Держдумі Росії відреагували на вимогу Києва відремонтувати захоплені українські кораблі в Криму, перш ніж повертати їх.

Заступник голови думського комітету з оборони Юрій Швиткін заявив, що Москва не збирається ремонтовувати військову техніку, яка була захоплена під час російської окупації Криму, повідомляє РІА «Новости».

За його словами, Москва в цьому питанні «нікому нічого не вина», а готовність Росії повернути Україні кораблі з Криму взагалі є «жестом доброї волі».

«Якщо вони цю техніку не хочуть брати – ну не хочуть, це їх питання. Змушувати насильно ми їх не будемо», – зазначив він.

Водночас, депутат партії «Єдина Росія» Руслан Бальбек, обраний до Держдуми від окупованого Криму, наголосив, що Росія ремонтувати військову техніку не буде.

«Усі загрози, пов'язані з необхідністю Росії лагодити українські кораблі, – це пристрасть до халяви. Як то кажуть: «Хочуть в'їхати в рай на чужій спині», – заявив політик.

Бальбек зазначив, що українські кораблі будуть ремонтувати тільки їхні військово-морські відомства, а «Росія в подібних суботниках не братиме участі».

Як відомо, президент Росії Володимир Путін 11 січня заявив, що Кремль готовий повернути захоплену українську військову техніку з окупованого Криму.
У відповідь на це заступник секретаря РНБО, колишній в.о. міністра оборони Михайло Коваль заявив, що Росія має віддати Україні захоплену військову техніку через суд, попередньо відремонтувавши її.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram