У курортному селищі Запорізької області правоохоронці виявили трубопровід з якого витікали нечистоти

Співробітники поліції виявили на території приватного домоволодіння в селі Степок, що входить до складу смт Кирилівка Якимівського району Запорізької області, незаконний стаціонарний трубопровід, з якого в Утлюкський лиман витікали нечистоти - рідина темного кольору.

Про це повідомляє регіональне управління Нацполіції у четвер, 12 липня.

Місцевість оглянули поліцейські, представники регіонального управління захисту економіки та екологи. За допомогою екскаватора із землі було вилучено 30 метрів трубопроводу. Також у цьому районі були взяті зразки грунту і рідини для проведення експертизи.

За цим фактом відкрили кримінальне провадження за статтею про порушення правил охорони вод (ч. 1 ст. 242 КК України). Розпочато досудове слідство.

Утлюкський лиман відділений від Азовського моря Федотовою косою і з'єднаний з ним через протоку між Бірючим островом і косою Арабатська стрілка. Довжина лиману досягає 60 км, ширина - до 15 км, загальна площа близько 700 кв. км, глибина - близько 6,5 м. Грязі Утлюкського лиману мають лікувальні властивості і застосовуються для оздоровлення місцевим бальнеогрязевим курортом.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram